Portiekflat Zwanenvechtlaan 14 Utrecht

Zwanenvechtlaan 14, 3554 GL Utrecht

72 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Zwanenvechtlaan 14 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 72 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
72 m²
Inhoud
232 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Zwanenvechtlaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zwanenvechtlaan 14

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
127.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
192.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.28 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Utrecht

4585 Inwoners
2130 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1982 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Schaakbuurt en omgeving
44% Koopwoningen
9.410 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zwanenvechtlaan 14

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Zwanenvechtlaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Zwanenvechtlaan 14?

De prijsindicatie voor Zwanenvechtlaan 14 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Schaakbuurt en omgeving is €399.000. Dat komt neer op circa €5.542 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zwanenvechtlaan 14 zich tot de wijk Schaakbuurt en omgeving?

Zwanenvechtlaan 14 is een portiekflat van 72 m² in de wijk Schaakbuurt en omgeving. De buurt telt 1.982 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.410 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zwanenvechtlaan 14?

Zwanenvechtlaan 14 is een portiekflat in Schaakbuurt en omgeving, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zwanenvechtlaan 14 vergeleken met de buurt?

Zwanenvechtlaan 14 heeft 72 m² woonoppervlakte en 232 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schaakbuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zwanenvechtlaan 14 en wat betekent dat?

Zwanenvechtlaan 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zwanenvechtlaan 14?

Zwanenvechtlaan 14 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schaakbuurt en omgeving?

De wijk Schaakbuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.585 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schaakbuurt en omgeving?

Vanuit Zwanenvechtlaan 14 in Schaakbuurt en omgeving bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.