Streetview Cornelis Roobolstraat 181 Utrecht

Cornelis Roobolstraat 181, 3554 BS Utrecht

43 m² Bouwjaar 1980 Label C

Cornelis Roobolstraat 181 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
43 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Roobolstraat 181

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Roobolstraat 181

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
107.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
200.85 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.8 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

3955 Inwoners
1955 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1774 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Geuzenwijk
32% Koopwoningen
13.383 Inwoners per km²

Locatie van Cornelis Roobolstraat 181

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Cornelis Roobolstraat 181

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Roobolstraat 181?

De gemiddelde woningwaarde in Geuzenwijk is €374.000. Dat komt neer op circa €8.698 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Roobolstraat 181 zich tot de wijk Geuzenwijk?

Cornelis Roobolstraat 181 is een appartement van 43 m² in de wijk Geuzenwijk. De buurt telt 1.774 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Roobolstraat 181?

Cornelis Roobolstraat 181 is een appartement in Geuzenwijk, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Cornelis Roobolstraat 181 vergeleken met de buurt?

Cornelis Roobolstraat 181 heeft 43 m² woonoppervlakte. In Geuzenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Roobolstraat 181 en wat betekent dat?

Cornelis Roobolstraat 181 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-10-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.8 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Geuzenwijk?

De wijk Geuzenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenwijk?

Vanuit Cornelis Roobolstraat 181 in Geuzenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Geuzenwijk?