Benedenwoning Van Hoornekade 187 Utrecht

Van Hoornekade 187, 3554 AV Utrecht

74 m² Bouwjaar 1930 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Van Hoornekade 187 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €374.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
74 m²
Inhoud
281 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Van Hoornekade 187

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hoornekade 187

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
152.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
224.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.09 kg/m²

Tuin
Ja (110.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

3955 Inwoners
1955 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1774 Woningvoorraad
€374.000 Gem. woningwaarde Geuzenwijk
32% Koopwoningen
13.383 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Hoornekade 187

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Van Hoornekade 187

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hoornekade 187?

De prijsindicatie voor Van Hoornekade 187 ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Geuzenwijk is €374.000. Dat komt neer op circa €5.054 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hoornekade 187 zich tot de wijk Geuzenwijk?

Van Hoornekade 187 is een benedenwoning van 74 m² in de wijk Geuzenwijk. De buurt telt 1.774 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13.383 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hoornekade 187?

Van Hoornekade 187 is een benedenwoning in Geuzenwijk, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Van Hoornekade 187 vergeleken met de buurt?

Van Hoornekade 187 heeft 74 m² woonoppervlakte en 281 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Geuzenwijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €374.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hoornekade 187 en wat betekent dat?

Van Hoornekade 187 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Hoornekade 187?

Van Hoornekade 187 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 110 m².

Hoe is de woningmarkt in Geuzenwijk?

De wijk Geuzenwijk in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.955 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €374.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geuzenwijk?

Vanuit Van Hoornekade 187 in Geuzenwijk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.1 km.