Maisonnette (appartement) Cornelis Mertenssstraat 5 BS Utrecht

Cornelis Mertenssstraat 5 BS, 3553 JM Utrecht

101 m² Bouwjaar 1906 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Cornelis Mertenssstraat 5 BS is een maisonnette (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
101 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Cornelis Mertenssstraat 5 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cornelis Mertenssstraat 5 BS

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

2780 Inwoners
1715 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1386 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Julianapark en omgeving
47% Koopwoningen
9.859 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Cornelis Mertenssstraat 5 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Cornelis Mertenssstraat 5 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Cornelis Mertenssstraat 5 BS?

De prijsindicatie voor Cornelis Mertenssstraat 5 BS ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Julianapark en omgeving is €372.000. Dat komt neer op circa €3.683 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cornelis Mertenssstraat 5 BS zich tot de wijk Julianapark en omgeving?

Cornelis Mertenssstraat 5 BS is een maisonnette (appartement) van 101 m² in de wijk Julianapark en omgeving. De buurt telt 1.386 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.859 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cornelis Mertenssstraat 5 BS?

Cornelis Mertenssstraat 5 BS is een maisonnette (appartement) in Julianapark en omgeving, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cornelis Mertenssstraat 5 BS vergeleken met de buurt?

Cornelis Mertenssstraat 5 BS heeft 101 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Julianapark en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cornelis Mertenssstraat 5 BS en wat betekent dat?

Cornelis Mertenssstraat 5 BS heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Cornelis Mertenssstraat 5 BS?

Cornelis Mertenssstraat 5 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Julianapark en omgeving?

De wijk Julianapark en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.780 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.