Eengezinswoning, tussenwoning Hoogstraat 8 A Utrecht

Hoogstraat 8 A, 3552 XM Utrecht

39 m² Bouwjaar 1919 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Hoogstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1919. De woning heeft een woonoppervlakte van 39 m², een perceel van 37 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1919
Woonoppervlakte
39 m²
Perceeloppervlakte
37 m²
Inhoud
136 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hoogstraat 8 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogstraat 8 A

Tuin
Ja (12.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nijenoord, Hoogstraat en omgeving
26% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogstraat 8 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hoogstraat 8 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogstraat 8 A?

De prijsindicatie voor Hoogstraat 8 A ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving is €358.000. Dat komt neer op circa €9.179 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogstraat 8 A zich tot de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

Hoogstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 39 m² in de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogstraat 8 A?

Hoogstraat 8 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving, gebouwd in 1919 (107 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hoogstraat 8 A vergeleken met de buurt?

Hoogstraat 8 A heeft 39 m² woonoppervlakte en 136 m³ inhoud. Het perceel is 37 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Nijenoord, Hoogstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogstraat 8 A en wat betekent dat?

Hoogstraat 8 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Hoogstraat 8 A?

Hoogstraat 8 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 12 m².

Hoe is de woningmarkt in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

De wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?