Eengezinswoning, tussenwoning Loevenhoutsedijk 82 Utrecht

Loevenhoutsedijk 82, 3552 XE Utrecht

126 m² Bouwjaar 1910 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Loevenhoutsedijk 82 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 90 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
126 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
408 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Loevenhoutsedijk 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loevenhoutsedijk 82

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.56 kg/m²

Tuin
Ja (28.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nijenoord, Hoogstraat en omgeving
26% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loevenhoutsedijk 82

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Loevenhoutsedijk 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Loevenhoutsedijk 82?

De prijsindicatie voor Loevenhoutsedijk 82 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving is €358.000. Dat komt neer op circa €2.841 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loevenhoutsedijk 82 zich tot de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

Loevenhoutsedijk 82 is een eengezinswoning, tussenwoning van 126 m² in de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loevenhoutsedijk 82?

Loevenhoutsedijk 82 is een eengezinswoning, tussenwoning in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loevenhoutsedijk 82 vergeleken met de buurt?

Loevenhoutsedijk 82 heeft 126 m² woonoppervlakte en 408 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Nijenoord, Hoogstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loevenhoutsedijk 82 en wat betekent dat?

Loevenhoutsedijk 82 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-03-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loevenhoutsedijk 82?

Loevenhoutsedijk 82 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 28 m².

Hoe is de woningmarkt in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

De wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.