Portiekflat (appartement) Loevenhoutsedijk 68 Utrecht

Loevenhoutsedijk 68, 3552 XE Utrecht

51 m² Bouwjaar 1984 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Loevenhoutsedijk 68 is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
176 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Loevenhoutsedijk 68

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loevenhoutsedijk 68

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nijenoord, Hoogstraat en omgeving
26% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loevenhoutsedijk 68

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Loevenhoutsedijk 68

Wat is de geschatte woningwaarde van Loevenhoutsedijk 68?

De prijsindicatie voor Loevenhoutsedijk 68 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving is €358.000. Dat komt neer op circa €7.020 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loevenhoutsedijk 68 zich tot de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

Loevenhoutsedijk 68 is een portiekflat (appartement) van 51 m² in de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loevenhoutsedijk 68?

Loevenhoutsedijk 68 is een portiekflat (appartement) in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Loevenhoutsedijk 68 vergeleken met de buurt?

Loevenhoutsedijk 68 heeft 51 m² woonoppervlakte en 176 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Nijenoord, Hoogstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loevenhoutsedijk 68 en wat betekent dat?

Loevenhoutsedijk 68 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-01-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loevenhoutsedijk 68?

Loevenhoutsedijk 68 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

De wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?