Eengezinswoning, eindwoning Tomaatstraat 30 Utrecht

Tomaatstraat 30, 3552 GC Utrecht

150 m² Bouwjaar 1977 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Tomaatstraat 30 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 105 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
105 m²
Inhoud
528 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tomaatstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tomaatstraat 30

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

5025 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2294 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Ondiep
32% Koopwoningen
10.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tomaatstraat 30

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Tomaatstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Tomaatstraat 30?

De prijsindicatie voor Tomaatstraat 30 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Ondiep is €427.000. Dat komt neer op circa €2.847 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tomaatstraat 30 zich tot de wijk Ondiep?

Tomaatstraat 30 is een eengezinswoning, eindwoning van 150 m² in de wijk Ondiep. De buurt telt 2.294 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tomaatstraat 30?

Tomaatstraat 30 is een eengezinswoning, eindwoning in Ondiep, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Tomaatstraat 30 vergeleken met de buurt?

Tomaatstraat 30 heeft 150 m² woonoppervlakte en 528 m³ inhoud. Het perceel is 105 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Ondiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tomaatstraat 30 en wat betekent dat?

Tomaatstraat 30 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Tomaatstraat 30?

Tomaatstraat 30 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Ondiep?

De wijk Ondiep in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ondiep?

Vanuit Tomaatstraat 30 in Ondiep bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.