Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Inhoud
- 220 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
Ahornstraat 14 2 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en 3 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ahornstraat 14 2
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ondiep is €427.000. Dat komt neer op circa €6.279 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAhornstraat 14 2 is een appartement van 68 m² in de wijk Ondiep. De buurt telt 2.294 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.505 inwoners per km².
Ahornstraat 14 2 is een appartement in Ondiep, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ahornstraat 14 2 heeft 68 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Ondiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ahornstraat 14 2 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-12-20. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ahornstraat 14 2 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Ondiep in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Ahornstraat 14 2 in Ondiep bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ahornstraat 14 2: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.1 km.