Portiekflat (appartement) Ahornstraat 12 BS Utrecht

Ahornstraat 12 BS, 3552 CG Utrecht

62 m² Bouwjaar 1951 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ahornstraat 12 BS is een portiekflat (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
62 m²
Inhoud
223 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan drukke weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Ahornstraat 12 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ahornstraat 12 BS

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
100.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
172.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.54 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

5025 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2294 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Ondiep
32% Koopwoningen
10.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ahornstraat 12 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Ahornstraat 12 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Ahornstraat 12 BS?

De prijsindicatie voor Ahornstraat 12 BS ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Ondiep is €427.000. Dat komt neer op circa €6.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ahornstraat 12 BS zich tot de wijk Ondiep?

Ahornstraat 12 BS is een portiekflat (appartement) van 62 m² in de wijk Ondiep. De buurt telt 2.294 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ahornstraat 12 BS?

Ahornstraat 12 BS is een portiekflat (appartement) in Ondiep, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ahornstraat 12 BS vergeleken met de buurt?

Ahornstraat 12 BS heeft 62 m² woonoppervlakte en 223 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Ondiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ahornstraat 12 BS en wat betekent dat?

Ahornstraat 12 BS heeft energielabel B. Geldig tot 2035-02-18. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ahornstraat 12 BS?

Ahornstraat 12 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Ondiep?

De wijk Ondiep in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ondiep?

Vanuit Ahornstraat 12 BS in Ondiep bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.