Benedenwoning (appartement) Pijnboomstraat 7 Utrecht

Pijnboomstraat 7, 3552 BZ Utrecht

46 m² Bouwjaar 1930 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Pijnboomstraat 7 is een benedenwoning (appartement) in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m², een perceel van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €427.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
46 m²
Perceeloppervlakte
67 m²
Inhoud
180 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Pijnboomstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pijnboomstraat 7

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
195.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.44 kg/m²

Tuin
Ja (21.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Utrecht

5025 Inwoners
2420 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2294 Woningvoorraad
€427.000 Gem. woningwaarde Ondiep
32% Koopwoningen
10.505 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pijnboomstraat 7

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Pijnboomstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Pijnboomstraat 7?

De prijsindicatie voor Pijnboomstraat 7 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Ondiep is €427.000. Dat komt neer op circa €9.283 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pijnboomstraat 7 zich tot de wijk Ondiep?

Pijnboomstraat 7 is een benedenwoning (appartement) van 46 m² in de wijk Ondiep. De buurt telt 2.294 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.505 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pijnboomstraat 7?

Pijnboomstraat 7 is een benedenwoning (appartement) in Ondiep, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pijnboomstraat 7 vergeleken met de buurt?

Pijnboomstraat 7 heeft 46 m² woonoppervlakte en 180 m³ inhoud. Het perceel is 67 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Ondiep ligt de gemiddelde woningwaarde op €427.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pijnboomstraat 7 en wat betekent dat?

Pijnboomstraat 7 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-11-06. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.44 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pijnboomstraat 7?

Pijnboomstraat 7 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 21 m².

Hoe is de woningmarkt in Ondiep?

De wijk Ondiep in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €427.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ondiep?

Vanuit Pijnboomstraat 7 in Ondiep bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 3.4 km.