Streetview Burgjeslaan 25 BS Utrecht

Burgjeslaan 25 BS, 3551 XR Utrecht

70 m² Bouwjaar 1951 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Burgjeslaan 25 BS is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
70 m²
Inhoud
250 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgjeslaan 25 BS

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgjeslaan 25 BS

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.94
CO₂-emissie
1664.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

2160 Inwoners
1190 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1195 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Nijenoord, Hoogstraat en omgeving
26% Koopwoningen
9.835 Inwoners per km²

Locatie van Burgjeslaan 25 BS

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Burgjeslaan 25 BS

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgjeslaan 25 BS?

De gemiddelde woningwaarde in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving is €358.000. Dat komt neer op circa €5.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgjeslaan 25 BS zich tot de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

Burgjeslaan 25 BS is een appartement van 70 m² in de wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving. De buurt telt 1.195 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.835 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgjeslaan 25 BS?

Burgjeslaan 25 BS is een appartement in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgjeslaan 25 BS vergeleken met de buurt?

Burgjeslaan 25 BS heeft 70 m² woonoppervlakte en 250 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Nijenoord, Hoogstraat en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgjeslaan 25 BS en wat betekent dat?

Burgjeslaan 25 BS heeft energielabel A. Geldig tot 2029-11-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1664.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgjeslaan 25 BS?

Burgjeslaan 25 BS heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?

De wijk Nijenoord, Hoogstraat en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Nijenoord, Hoogstraat en omgeving?