Portiekflat Wisselstraat 48 Utrecht

Wisselstraat 48, 3551 WG Utrecht

47 m² Bouwjaar 2022 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Wisselstraat 48 is een portiekflat in Utrecht, gebouwd in 2022. De woning heeft een woonoppervlakte van 47 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2022
Woonoppervlakte
47 m²
Inhoud
164 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wisselstraat 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wisselstraat 48

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming, warmte terugwininstallatie en warmtepomp

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wisselstraat 48

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Wisselstraat 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Wisselstraat 48?

De prijsindicatie voor Wisselstraat 48 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €8.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wisselstraat 48 zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Wisselstraat 48 is een portiekflat van 47 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wisselstraat 48?

Wisselstraat 48 is een portiekflat in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 2022 (4 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wisselstraat 48 vergeleken met de buurt?

Wisselstraat 48 heeft 47 m² woonoppervlakte en 164 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wisselstraat 48 en wat betekent dat?

Wisselstraat 48 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wisselstraat 48?

Wisselstraat 48 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?

Vanuit Wisselstraat 48 in 2e Daalsebuurt en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.