Streetview Dirkje Mariastraat 16 Utrecht

Dirkje Mariastraat 16, 3551 SL Utrecht

64 m² Bouwjaar 1889 3 kamers 2 slaapkamers Label D

Dirkje Mariastraat 16 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m², een perceel van 46 m² en 3 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
64 m²
Perceeloppervlakte
46 m²
Inhoud
252 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Dirkje Mariastraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dirkje Mariastraat 16

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
207.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
289.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.02 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Locatie van Dirkje Mariastraat 16

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Dirkje Mariastraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Dirkje Mariastraat 16?

De prijsindicatie voor Dirkje Mariastraat 16 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €6.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dirkje Mariastraat 16 zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Dirkje Mariastraat 16 is een woonhuis van 64 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dirkje Mariastraat 16?

Dirkje Mariastraat 16 is een woonhuis in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dirkje Mariastraat 16 vergeleken met de buurt?

Dirkje Mariastraat 16 heeft 64 m² woonoppervlakte en 252 m³ inhoud. Het perceel is 46 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dirkje Mariastraat 16 en wat betekent dat?

Dirkje Mariastraat 16 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-11-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 53.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dirkje Mariastraat 16?

Dirkje Mariastraat 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?