Streetview Stelplaats 532 Utrecht

Stelplaats 532, 3551 JB Utrecht

30 m² Bouwjaar 2024 Label A+++

Stelplaats 532 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 30 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
30 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Stelplaats 532

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stelplaats 532

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
47.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
40.44 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
64.5%
CO₂-emissie
9.48 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Locatie van Stelplaats 532

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Stelplaats 532

Wat is de geschatte woningwaarde van Stelplaats 532?

De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €13.233 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stelplaats 532 zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Stelplaats 532 is een appartement van 30 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stelplaats 532?

Stelplaats 532 is een appartement in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Stelplaats 532 vergeleken met de buurt?

Stelplaats 532 heeft 30 m² woonoppervlakte. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stelplaats 532 en wat betekent dat?

Stelplaats 532 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-07-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 9.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?

Vanuit Stelplaats 532 in 2e Daalsebuurt en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?