Benedenwoning Hyacintstraat 30 Utrecht

Hyacintstraat 30, 3551 GW Utrecht

40 m² Bouwjaar 1915 2 kamers 1 slaapkamers Label E

Hyacintstraat 30 is een benedenwoning in Utrecht, gebouwd in 1915. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1915
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
140 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Ligging
on_quiet_road

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hyacintstraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hyacintstraat 30

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.47 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.82 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

2825 Inwoners
1630 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1399 Woningvoorraad
€399.000 Gem. woningwaarde Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.
41% Koopwoningen
12.405 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hyacintstraat 30

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Hyacintstraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Hyacintstraat 30?

De gemiddelde woningwaarde in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. is €399.000. Dat komt neer op circa €9.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hyacintstraat 30 zich tot de wijk Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.?

Hyacintstraat 30 is een benedenwoning van 40 m² in de wijk Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.405 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hyacintstraat 30?

Hyacintstraat 30 is een benedenwoning in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o., gebouwd in 1915 (111 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hyacintstraat 30 vergeleken met de buurt?

Hyacintstraat 30 heeft 40 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hyacintstraat 30 en wat betekent dat?

Hyacintstraat 30 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-10-11. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hyacintstraat 30?

Hyacintstraat 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.?

De wijk Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.