Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2010
- Woonoppervlakte
- 31 m²
- Inhoud
- 101 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
Orchideestraat 27 A is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 31 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Orchideestraat 27 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.4 kmSnelweg oprit
3.9 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.2 kmCafé
0.3 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Orchideestraat 27 A ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. is €399.000. Dat komt neer op circa €12.871 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOrchideestraat 27 A is een appartement van 31 m² in de wijk Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o.. De buurt telt 1.399 woningen. Daarvan is 41% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.405 inwoners per km².
Orchideestraat 27 A is een appartement in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o., gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Orchideestraat 27 A heeft 31 m² woonoppervlakte en 101 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Orchideestraat 27 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Orchideestraat 27 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.
De wijk Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 2.825 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 41% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Orchideestraat 27 A in Egelantierstraat, Mariëndaalstraat e.o. bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.4 km, snelwegoprit op 3.9 km.