Streetview Narcisstraat 40 Utrecht

Narcisstraat 40, 3551 ER Utrecht

123 m² Bouwjaar 1903 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Narcisstraat 40 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 107 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1903
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
107 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Narcisstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Narcisstraat 40

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Locatie van Narcisstraat 40

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Narcisstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Narcisstraat 40?

De prijsindicatie voor Narcisstraat 40 ligt rond €220.000 tot €270.000. De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €3.228 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Narcisstraat 40 zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Narcisstraat 40 is een woonhuis van 123 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Narcisstraat 40?

Narcisstraat 40 is een woonhuis in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Narcisstraat 40 vergeleken met de buurt?

Narcisstraat 40 heeft 123 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 107 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Narcisstraat 40 en wat betekent dat?

Narcisstraat 40 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-12-07. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Narcisstraat 40?

Narcisstraat 40 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?