Streetview Amsterdamsestraatweg 231 Utrecht

Amsterdamsestraatweg 231, 3551 CC Utrecht

45 m² Bouwjaar 1920 2 kamers 1 slaapkamers Label A

Amsterdamsestraatweg 231 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m² en 2 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
45 m²
Inhoud
116 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Amsterdamsestraatweg 231

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amsterdamsestraatweg 231

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.1
CO₂-emissie
1773.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Locatie van Amsterdamsestraatweg 231

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Amsterdamsestraatweg 231

Wat is de geschatte woningwaarde van Amsterdamsestraatweg 231?

De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €8.822 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amsterdamsestraatweg 231 zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Amsterdamsestraatweg 231 is een appartement van 45 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amsterdamsestraatweg 231?

Amsterdamsestraatweg 231 is een appartement in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Amsterdamsestraatweg 231 vergeleken met de buurt?

Amsterdamsestraatweg 231 heeft 45 m² woonoppervlakte en 116 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amsterdamsestraatweg 231 en wat betekent dat?

Amsterdamsestraatweg 231 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-05-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 1773.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amsterdamsestraatweg 231?

Amsterdamsestraatweg 231 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.