Streetview Esdoornstraat 71 A Utrecht

Esdoornstraat 71 A, 3551 AH Utrecht

40 m² Bouwjaar 1930 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Esdoornstraat 71 A is een appartement in Utrecht, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 40 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €397.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
40 m²
Inhoud
141 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Esdoornstraat 71 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Esdoornstraat 71 A

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

3900 Inwoners
2430 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
1867 Woningvoorraad
€397.000 Gem. woningwaarde 2e Daalsebuurt en omgeving
48% Koopwoningen
10.475 Inwoners per km²

Locatie van Esdoornstraat 71 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Esdoornstraat 71 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Esdoornstraat 71 A?

De gemiddelde woningwaarde in 2e Daalsebuurt en omgeving is €397.000. Dat komt neer op circa €9.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esdoornstraat 71 A zich tot de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving?

Esdoornstraat 71 A is een appartement van 40 m² in de wijk 2e Daalsebuurt en omgeving. De buurt telt 1.867 woningen. Daarvan is 48% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.475 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esdoornstraat 71 A?

Esdoornstraat 71 A is een appartement in 2e Daalsebuurt en omgeving, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Esdoornstraat 71 A vergeleken met de buurt?

Esdoornstraat 71 A heeft 40 m² woonoppervlakte en 141 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In 2e Daalsebuurt en omgeving ligt de gemiddelde woningwaarde op €397.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Esdoornstraat 71 A en wat betekent dat?

Esdoornstraat 71 A heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Esdoornstraat 71 A?

Esdoornstraat 71 A heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in 2e Daalsebuurt en omgeving?

De wijk 2e Daalsebuurt en omgeving in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.900 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €397.000, 48% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 2e Daalsebuurt en omgeving?

Vanuit Esdoornstraat 71 A in 2e Daalsebuurt en omgeving bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 3.8 km.