Streetview Nedereindseweg 534 Utrecht

Nedereindseweg 534, 3546 PT Utrecht

297 m² Bouwjaar 2006 10 kamers 6 slaapkamers Label A

Nedereindseweg 534 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m², een perceel van 1012 m² en 10 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.030.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
1012 m²
Inhoud
1361 m³
Kamers
10
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 534

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nedereindseweg 534

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

265 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
87 Woningvoorraad
€1.030.000 Gem. woningwaarde Rijnenburg
83% Koopwoningen
26 Inwoners per km²

Locatie van Nedereindseweg 534

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nedereindseweg 534

Wat is de geschatte woningwaarde van Nedereindseweg 534?

De prijsindicatie voor Nedereindseweg 534 ligt rond €795.000 tot €895.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnenburg is €1.030.000. Dat komt neer op circa €3.468 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nedereindseweg 534 zich tot de wijk Rijnenburg?

Nedereindseweg 534 is een woonhuis van 297 m² in de wijk Rijnenburg. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nedereindseweg 534?

Nedereindseweg 534 is een woonhuis in Rijnenburg, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Nedereindseweg 534 vergeleken met de buurt?

Nedereindseweg 534 heeft 297 m² woonoppervlakte en 1361 m³ inhoud. Het perceel is 1012 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rijnenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.030.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nedereindseweg 534 en wat betekent dat?

Nedereindseweg 534 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-02-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nedereindseweg 534?

Nedereindseweg 534 heeft 10 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnenburg?

De wijk Rijnenburg in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.030.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnenburg?

Vanuit Nedereindseweg 534 in Rijnenburg bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.