Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 275 m²
- Perceeloppervlakte
- 1240 m²
Nedereindseweg 532 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 275 m² en een perceel van 1240 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.030.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 532
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnenburg is €1.030.000. Dat komt neer op circa €3.745 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNedereindseweg 532 is een woonhuis van 275 m² in de wijk Rijnenburg. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².
Nedereindseweg 532 is een woonhuis in Rijnenburg, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Nedereindseweg 532 heeft 275 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1240 m². In Rijnenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.030.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijnenburg in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.030.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nedereindseweg 532 in Rijnenburg bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nedereindseweg 532: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Rijnenburg: restaurant (2.2 km), cafe (4.1 km).
Een woningrapport voor Nedereindseweg 532 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijnenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.