Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 5095 m²
Nedereindseweg 533 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en een perceel van 5095 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.030.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 533
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.1 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.3 kmTreinstation
7.6 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
4.5 kmApotheek
2.4 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
2.2 kmCafé
4.1 kmBibliotheek
3.8 kmBioscoop
8.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnenburg is €1.030.000. Dat komt neer op circa €10.729 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNedereindseweg 533 is een woonhuis van 96 m² in de wijk Rijnenburg. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².
Nedereindseweg 533 is een woonhuis in Rijnenburg, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Nedereindseweg 533 heeft 96 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5095 m². In Rijnenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.030.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijnenburg in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.030.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Nedereindseweg 533 in Rijnenburg bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nedereindseweg 533: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.4 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 4.5 km.
Recreatie nabij Rijnenburg: restaurant (2.2 km), cafe (4.1 km).
Een woningrapport voor Nedereindseweg 533 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijnenburg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.