Streetview Nedereindseweg 501 Utrecht

Nedereindseweg 501, 3546 PM Utrecht

870 m² Bouwjaar 1920 Label G

Nedereindseweg 501 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 870 m² en een perceel van 5495 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.030.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
870 m²
Perceeloppervlakte
5495 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Nedereindseweg 501

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nedereindseweg 501

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

7.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

2.2 km
Horeca

Café

4.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Utrecht

265 Inwoners
115 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
87 Woningvoorraad
€1.030.000 Gem. woningwaarde Rijnenburg
83% Koopwoningen
26 Inwoners per km²

Locatie van Nedereindseweg 501

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Nedereindseweg 501

Wat is de geschatte woningwaarde van Nedereindseweg 501?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnenburg is €1.030.000. Dat komt neer op circa €1.184 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nedereindseweg 501 zich tot de wijk Rijnenburg?

Nedereindseweg 501 is een woonhuis van 870 m² in de wijk Rijnenburg. De buurt telt 87 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 26 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nedereindseweg 501?

Nedereindseweg 501 is een woonhuis in Rijnenburg, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nedereindseweg 501 vergeleken met de buurt?

Nedereindseweg 501 heeft 870 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5495 m². In Rijnenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.030.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nedereindseweg 501 en wat betekent dat?

Nedereindseweg 501 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-03-29. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijnenburg?

De wijk Rijnenburg in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.030.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnenburg?

Vanuit Nedereindseweg 501 in Rijnenburg bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 7.6 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijnenburg?