Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1700
- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 627 m²
- Inhoud
- 668 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Rijksstraatweg 7 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1700. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 627 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 7 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnvliet is €751.000. Dat komt neer op circa €4.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 7 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Rijnvliet. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.124 inwoners per km².
Rijksstraatweg 7 is een woonhuis in Rijnvliet, gebouwd in 1700 (326 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 7 heeft 174 m² woonoppervlakte en 668 m³ inhoud. Het perceel is 627 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Rijnvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 7 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.
Rijksstraatweg 7 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Rijnvliet in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 7 in Rijnvliet bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 7: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.