Streetview Rijksstraatweg 24 Utrecht

Rijksstraatweg 24, 3545 NA Utrecht

140 m² Bouwjaar 1900

Rijksstraatweg 24 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 1280 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
1280 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

1800 Inwoners
555 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
526 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Rijnvliet
69% Koopwoningen
2.124 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 24

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 24

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 24?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnvliet is €751.000. Dat komt neer op circa €5.364 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 24 zich tot de wijk Rijnvliet?

Rijksstraatweg 24 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Rijnvliet. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 24?

Rijksstraatweg 24 is een woonhuis in Rijnvliet, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 24 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 24 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1280 m². In Rijnvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijnvliet?

De wijk Rijnvliet in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnvliet?

Vanuit Rijksstraatweg 24 in Rijnvliet bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijnvliet?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 24: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijnvliet?

Recreatie nabij Rijnvliet: restaurant (0.7 km), cafe (3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Rijksstraatweg 24?