Streetview Rijksstraatweg 23 Utrecht

Rijksstraatweg 23, 3545 NA Utrecht

365 m² Bouwjaar 1920 9 kamers Label B

Rijksstraatweg 23 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 365 m², een perceel van 850 m² en 9 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
365 m²
Perceeloppervlakte
850 m²
Inhoud
1000 m³
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 23

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 23

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
165.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.3%
CO₂-emissie
32.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.3 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Utrecht

1800 Inwoners
555 Huishoudens
3.3 Gem. huishoudensgrootte
526 Woningvoorraad
€751.000 Gem. woningwaarde Rijnvliet
69% Koopwoningen
2.124 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 23

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 23

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 23?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 23 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnvliet is €751.000. Dat komt neer op circa €2.058 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 23 zich tot de wijk Rijnvliet?

Rijksstraatweg 23 is een woonhuis van 365 m² in de wijk Rijnvliet. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.124 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 23?

Rijksstraatweg 23 is een woonhuis in Rijnvliet, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 23 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 23 heeft 365 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 850 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 41 m² per kamer. In Rijnvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 23 en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 23 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-08-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 23?

Rijksstraatweg 23 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Rijnvliet?

De wijk Rijnvliet in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnvliet?

Vanuit Rijksstraatweg 23 in Rijnvliet bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.