Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1906
- Woonoppervlakte
- 290 m²
- Perceeloppervlakte
- 1111 m²
- Inhoud
- 1306 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Rijksstraatweg 19 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 290 m², een perceel van 1111 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 19 ligt rond €990.000 tot €1.240.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijnvliet is €751.000. Dat komt neer op circa €2.590 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 19 is een woonhuis van 290 m² in de wijk Rijnvliet. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.124 inwoners per km².
Rijksstraatweg 19 is een woonhuis in Rijnvliet, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 19 heeft 290 m² woonoppervlakte en 1306 m³ inhoud. Het perceel is 1111 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Rijnvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 19 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-12-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.56 kg/jaar.
Rijksstraatweg 19 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rijnvliet in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 19 in Rijnvliet bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 19: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.