Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2020
- Woonoppervlakte
- 208 m²
- Perceeloppervlakte
- 238 m²
- Inhoud
- 770 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Wilde rijstvliet 84 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 238 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €751.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Wilde rijstvliet 84
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
2.5 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnvliet is €751.000. Dat komt neer op circa €3.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWilde rijstvliet 84 is een woonhuis van 208 m² in de wijk Rijnvliet. De buurt telt 526 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.124 inwoners per km².
Wilde rijstvliet 84 is een woonhuis in Rijnvliet, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Wilde rijstvliet 84 heeft 208 m² woonoppervlakte en 770 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Rijnvliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €751.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Wilde rijstvliet 84 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.44 kg/jaar.
Wilde rijstvliet 84 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Rijnvliet in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 1.800 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €751.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.3 personen.
Vanuit Wilde rijstvliet 84 in Rijnvliet bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Wilde rijstvliet 84: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 2.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 2.5 km.