Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Inhoud
- 437 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Tweede Westerparklaan 106 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 178 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tweede Westerparklaan 106
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkwijk-Noord is €544.000. Dat komt neer op circa €4.250 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTweede Westerparklaan 106 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Parkwijk-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².
Tweede Westerparklaan 106 is een woonhuis in Parkwijk-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Tweede Westerparklaan 106 heeft 128 m² woonoppervlakte en 437 m³ inhoud. Het perceel is 178 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Parkwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tweede Westerparklaan 106 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Tweede Westerparklaan 106 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Parkwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Tweede Westerparklaan 106 in Parkwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.