Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2002
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
Dennewitjeshof 13 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en een perceel van 125 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Dennewitjeshof 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkwijk-Noord is €544.000. Dat komt neer op circa €6.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDennewitjeshof 13 is een woonhuis van 84 m² in de wijk Parkwijk-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².
Dennewitjeshof 13 is een woonhuis in Parkwijk-Noord, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Dennewitjeshof 13 heeft 84 m² woonoppervlakte. Het perceel is 125 m². In Parkwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Parkwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Dennewitjeshof 13 in Parkwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Dennewitjeshof 13: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Parkwijk-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Dennewitjeshof 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkwijk-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.