Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 173 m²
Atalantahof 20 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Atalantahof 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe prijsindicatie voor Atalantahof 20 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Parkwijk-Noord is €544.000. Dat komt neer op circa €3.145 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAtalantahof 20 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Parkwijk-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².
Atalantahof 20 is een woonhuis in Parkwijk-Noord, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Atalantahof 20 heeft 173 m² woonoppervlakte. In Parkwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Atalantahof 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.47 kg/jaar.
De wijk Parkwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Atalantahof 20 in Parkwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Atalantahof 20: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Parkwijk-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (3.1 km).