Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 139 m²
Atalantahof 12 is een appartement in Utrecht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €544.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Atalantahof 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.6 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Parkwijk-Noord is €544.000. Dat komt neer op circa €3.914 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAtalantahof 12 is een appartement van 139 m² in de wijk Parkwijk-Noord. De buurt telt 1.212 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.174 inwoners per km².
Atalantahof 12 is een appartement in Parkwijk-Noord, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Atalantahof 12 heeft 139 m² woonoppervlakte. In Parkwijk-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €544.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Parkwijk-Noord in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 3.375 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €544.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Atalantahof 12 in Parkwijk-Noord bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Atalantahof 12: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Parkwijk-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Atalantahof 12 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Parkwijk-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2003, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.