Eengezinswoning, tussenwoning Grietmansraklaan 7 Utrecht

Grietmansraklaan 7, 3544 TK Utrecht

132 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Grietmansraklaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 147 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
147 m²
Inhoud
441 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€565.000 tot €665.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met leisteen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grietmansraklaan 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grietmansraklaan 7

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
73.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
44.3%
CO₂-emissie
16.38 kg/m²

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4455 Inwoners
1945 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1849 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Langerak
64% Koopwoningen
5.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Grietmansraklaan 7

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Grietmansraklaan 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Grietmansraklaan 7?

De prijsindicatie voor Grietmansraklaan 7 ligt rond €565.000 tot €665.000. De gemiddelde woningwaarde in Langerak is €527.000. Dat komt neer op circa €3.992 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grietmansraklaan 7 zich tot de wijk Langerak?

Grietmansraklaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Langerak. De buurt telt 1.849 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grietmansraklaan 7?

Grietmansraklaan 7 is een eengezinswoning, tussenwoning in Langerak, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Grietmansraklaan 7 vergeleken met de buurt?

Grietmansraklaan 7 heeft 132 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 147 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Langerak ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grietmansraklaan 7 en wat betekent dat?

Grietmansraklaan 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grietmansraklaan 7?

Grietmansraklaan 7 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 84 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Langerak?

De wijk Langerak in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langerak?

Vanuit Grietmansraklaan 7 in Langerak bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.