Eengezinswoning, eindwoning Slingeraklaan 110 Utrecht

Slingeraklaan 110, 3544 SM Utrecht

87 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Slingeraklaan 110 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 87 m², een perceel van 90 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
87 m²
Perceeloppervlakte
90 m²
Inhoud
291 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Slingeraklaan 110

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Slingeraklaan 110

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
112.16 kWh/m²
Primaire fossiele energie
23.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
85.6%
CO₂-emissie
3.75 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (33.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4455 Inwoners
1945 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1849 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Langerak
64% Koopwoningen
5.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Slingeraklaan 110

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Slingeraklaan 110

Wat is de geschatte woningwaarde van Slingeraklaan 110?

De prijsindicatie voor Slingeraklaan 110 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Langerak is €527.000. Dat komt neer op circa €6.057 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slingeraklaan 110 zich tot de wijk Langerak?

Slingeraklaan 110 is een eengezinswoning, eindwoning van 87 m² in de wijk Langerak. De buurt telt 1.849 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slingeraklaan 110?

Slingeraklaan 110 is een eengezinswoning, eindwoning in Langerak, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Slingeraklaan 110 vergeleken met de buurt?

Slingeraklaan 110 heeft 87 m² woonoppervlakte en 291 m³ inhoud. Het perceel is 90 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Langerak ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Slingeraklaan 110 en wat betekent dat?

Slingeraklaan 110 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-04-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Slingeraklaan 110?

Slingeraklaan 110 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 33 m².

Hoe is de woningmarkt in Langerak?

De wijk Langerak in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langerak?

Vanuit Slingeraklaan 110 in Langerak bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.