Tussenwoning Houtrakgracht 195 Utrecht

Houtrakgracht 195, 3544 SC Utrecht

129 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Houtrakgracht 195 is een tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 129 m², een perceel van 141 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
129 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€575.000 tot €675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Houtrakgracht 195

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Houtrakgracht 195

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
78.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
76.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.3%
CO₂-emissie
22.2 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (67.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4455 Inwoners
1945 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1849 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Langerak
64% Koopwoningen
5.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Houtrakgracht 195

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Houtrakgracht 195

Wat is de geschatte woningwaarde van Houtrakgracht 195?

De prijsindicatie voor Houtrakgracht 195 ligt rond €575.000 tot €675.000. De gemiddelde woningwaarde in Langerak is €527.000. Dat komt neer op circa €4.085 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Houtrakgracht 195 zich tot de wijk Langerak?

Houtrakgracht 195 is een tussenwoning van 129 m² in de wijk Langerak. De buurt telt 1.849 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Houtrakgracht 195?

Houtrakgracht 195 is een tussenwoning in Langerak, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Houtrakgracht 195 vergeleken met de buurt?

Houtrakgracht 195 heeft 129 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Langerak ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Houtrakgracht 195 en wat betekent dat?

Houtrakgracht 195 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-12-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.2 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Houtrakgracht 195?

Houtrakgracht 195 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 67 m².

Hoe is de woningmarkt in Langerak?

De wijk Langerak in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langerak?

Vanuit Houtrakgracht 195 in Langerak bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.