Eengezinswoning, tussenwoning Westraklaan 13 Utrecht

Westraklaan 13, 3544 RK Utrecht

99 m² Bouwjaar 1999 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Westraklaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 99 m², een perceel van 254 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
99 m²
Perceeloppervlakte
254 m²
Inhoud
334 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Westraklaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Westraklaan 13

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4455 Inwoners
1945 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1849 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Langerak
64% Koopwoningen
5.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Westraklaan 13

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Westraklaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Westraklaan 13?

De prijsindicatie voor Westraklaan 13 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Langerak is €527.000. Dat komt neer op circa €5.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Westraklaan 13 zich tot de wijk Langerak?

Westraklaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning van 99 m² in de wijk Langerak. De buurt telt 1.849 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Westraklaan 13?

Westraklaan 13 is een eengezinswoning, tussenwoning in Langerak, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Westraklaan 13 vergeleken met de buurt?

Westraklaan 13 heeft 99 m² woonoppervlakte en 334 m³ inhoud. Het perceel is 254 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Langerak ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Westraklaan 13 en wat betekent dat?

Westraklaan 13 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Westraklaan 13?

Westraklaan 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Langerak?

De wijk Langerak in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langerak?

Vanuit Westraklaan 13 in Langerak bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.