Streetview Vogelvlinderweg 33 Utrecht

Vogelvlinderweg 33, 3544 NJ Utrecht

153 m² Bouwjaar 2007 Label A++++

Vogelvlinderweg 33 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m² en een perceel van 540 m². Het energielabel is A++++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
540 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Vogelvlinderweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelvlinderweg 33

Energielabel

Energieklasse
A++++
Energiebehoefte
58.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-20.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
118.8%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4860 Inwoners
1680 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1647 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Het Zand-Oost
56% Koopwoningen
7.299 Inwoners per km²

Locatie van Vogelvlinderweg 33

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Vogelvlinderweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelvlinderweg 33?

De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-Oost is €593.000. Dat komt neer op circa €3.876 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelvlinderweg 33 zich tot de wijk Het Zand-Oost?

Vogelvlinderweg 33 is een woonhuis van 153 m² in de wijk Het Zand-Oost. De buurt telt 1.647 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelvlinderweg 33?

Vogelvlinderweg 33 is een woonhuis in Het Zand-Oost, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Vogelvlinderweg 33 vergeleken met de buurt?

Vogelvlinderweg 33 heeft 153 m² woonoppervlakte. Het perceel is 540 m². In Het Zand-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelvlinderweg 33 en wat betekent dat?

Vogelvlinderweg 33 heeft energielabel A++++. Geldig tot 2033-02-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -4.81 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-Oost?

De wijk Het Zand-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-Oost?

Vanuit Vogelvlinderweg 33 in Het Zand-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Zand-Oost?