Vrijstaande woning 't Zand 27 Utrecht

't Zand 27, 3544 NC Utrecht

394 m² Bouwjaar 2024 8 kamers 4 slaapkamers Label C

't Zand 27 is een vrijstaande woning in Utrecht, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 394 m², een perceel van 5921 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
394 m²
Perceeloppervlakte
5921 m²
Inhoud
1500 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.480.000 tot €1.730.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor 't Zand 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel 't Zand 27

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

6755 Inwoners
2550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2587 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Het Zand-West
64% Koopwoningen
7.717 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van 't Zand 27

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over 't Zand 27

Wat is de geschatte woningwaarde van 't Zand 27?

De prijsindicatie voor 't Zand 27 ligt rond €1.480.000 tot €1.730.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-West is €576.000. Dat komt neer op circa €1.462 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt 't Zand 27 zich tot de wijk Het Zand-West?

't Zand 27 is een vrijstaande woning van 394 m² in de wijk Het Zand-West. De buurt telt 2.587 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op 't Zand 27?

't Zand 27 is een vrijstaande woning in Het Zand-West, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is 't Zand 27 vergeleken met de buurt?

't Zand 27 heeft 394 m² woonoppervlakte en 1500 m³ inhoud. Het perceel is 5921 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 49 m² per kamer. In Het Zand-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van 't Zand 27 en wat betekent dat?

't Zand 27 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-11-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van 't Zand 27?

't Zand 27 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-West?

De wijk Het Zand-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-West?

Vanuit 't Zand 27 in Het Zand-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.