Streetview Utrechtseweg 45 A Utrecht

Utrechtseweg 45 A, 3544 NA Utrecht

201 m² Bouwjaar 2020 Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Utrechtseweg 45 A is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m². Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
201 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Utrechtseweg 45 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Utrechtseweg 45 A

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

6755 Inwoners
2550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2587 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Het Zand-West
64% Koopwoningen
7.717 Inwoners per km²

Locatie van Utrechtseweg 45 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Utrechtseweg 45 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Utrechtseweg 45 A?

De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-West is €576.000. Dat komt neer op circa €2.866 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Utrechtseweg 45 A zich tot de wijk Het Zand-West?

Utrechtseweg 45 A is een woonhuis van 201 m² in de wijk Het Zand-West. De buurt telt 2.587 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Utrechtseweg 45 A?

Utrechtseweg 45 A is een woonhuis in Het Zand-West, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Utrechtseweg 45 A vergeleken met de buurt?

Utrechtseweg 45 A heeft 201 m² woonoppervlakte. In Het Zand-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Utrechtseweg 45 A en wat betekent dat?

Utrechtseweg 45 A heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-West?

De wijk Het Zand-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-West?

Vanuit Utrechtseweg 45 A in Het Zand-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Zand-West?

Zorg en onderwijs in de buurt van Utrechtseweg 45 A: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.9 km.