Eengezinswoning, tussenwoning Paul Citroenstraat 29 A Utrecht

Paul Citroenstraat 29 A, 3544 MD Utrecht

111 m² Bouwjaar 2008 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Paul Citroenstraat 29 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 101 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €576.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
101 m²
Inhoud
404 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Paul Citroenstraat 29 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Citroenstraat 29 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, eco-bouw, gedeeltelijk dubbel glas, geen spouw, grotendeels dubbelglas, HR-glas, kierdichting, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geïsoleerd en voorzetramen

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (42.0 m²)

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Utrecht

6755 Inwoners
2550 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2587 Woningvoorraad
€576.000 Gem. woningwaarde Het Zand-West
64% Koopwoningen
7.717 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Citroenstraat 29 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Paul Citroenstraat 29 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Citroenstraat 29 A?

De prijsindicatie voor Paul Citroenstraat 29 A ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-West is €576.000. Dat komt neer op circa €5.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Citroenstraat 29 A zich tot de wijk Het Zand-West?

Paul Citroenstraat 29 A is een eengezinswoning, tussenwoning van 111 m² in de wijk Het Zand-West. De buurt telt 2.587 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.717 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Citroenstraat 29 A?

Paul Citroenstraat 29 A is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Zand-West, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Paul Citroenstraat 29 A vergeleken met de buurt?

Paul Citroenstraat 29 A heeft 111 m² woonoppervlakte en 404 m³ inhoud. Het perceel is 101 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Het Zand-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €576.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Citroenstraat 29 A en wat betekent dat?

Paul Citroenstraat 29 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Paul Citroenstraat 29 A?

Paul Citroenstraat 29 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 42 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-West?

De wijk Het Zand-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 6.755 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €576.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-West?

Vanuit Paul Citroenstraat 29 A in Het Zand-West bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.