Eengezinswoning, tussenwoning Gerard Revestraat 9 Utrecht

Gerard Revestraat 9, 3544 KK Utrecht

109 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Gerard Revestraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Utrecht, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 109 m², een perceel van 108 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
109 m²
Perceeloppervlakte
108 m²
Inhoud
389 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gerard Revestraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gerard Revestraat 9

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
82.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
34.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
70.1%
CO₂-emissie
7.28 kg/m²

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4860 Inwoners
1680 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1647 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Het Zand-Oost
56% Koopwoningen
7.299 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gerard Revestraat 9

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Gerard Revestraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerard Revestraat 9?

De prijsindicatie voor Gerard Revestraat 9 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-Oost is €593.000. Dat komt neer op circa €5.440 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerard Revestraat 9 zich tot de wijk Het Zand-Oost?

Gerard Revestraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 109 m² in de wijk Het Zand-Oost. De buurt telt 1.647 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerard Revestraat 9?

Gerard Revestraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Het Zand-Oost, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gerard Revestraat 9 vergeleken met de buurt?

Gerard Revestraat 9 heeft 109 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 108 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Het Zand-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gerard Revestraat 9 en wat betekent dat?

Gerard Revestraat 9 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-08-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gerard Revestraat 9?

Gerard Revestraat 9 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-Oost?

De wijk Het Zand-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-Oost?

Vanuit Gerard Revestraat 9 in Het Zand-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.