Streetview Anton Koolhaasstraat 39 Utrecht

Anton Koolhaasstraat 39, 3544 HV Utrecht

128 m² Bouwjaar 2013 6 kamers 5 slaapkamers Label A+

Anton Koolhaasstraat 39 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 128 m², een perceel van 1142 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
128 m²
Perceeloppervlakte
1142 m²
Inhoud
467 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Anton Koolhaasstraat 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Anton Koolhaasstraat 39

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
74.81 kWh/m²
Primaire fossiele energie
52.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
47.1%
CO₂-emissie
11.03 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4860 Inwoners
1680 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
1647 Woningvoorraad
€593.000 Gem. woningwaarde Het Zand-Oost
56% Koopwoningen
7.299 Inwoners per km²

Locatie van Anton Koolhaasstraat 39

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Anton Koolhaasstraat 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Anton Koolhaasstraat 39?

De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-Oost is €593.000. Dat komt neer op circa €4.633 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Anton Koolhaasstraat 39 zich tot de wijk Het Zand-Oost?

Anton Koolhaasstraat 39 is een woonhuis van 128 m² in de wijk Het Zand-Oost. De buurt telt 1.647 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.299 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Anton Koolhaasstraat 39?

Anton Koolhaasstraat 39 is een woonhuis in Het Zand-Oost, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Anton Koolhaasstraat 39 vergeleken met de buurt?

Anton Koolhaasstraat 39 heeft 128 m² woonoppervlakte en 467 m³ inhoud. Het perceel is 1142 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Het Zand-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Anton Koolhaasstraat 39 en wat betekent dat?

Anton Koolhaasstraat 39 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-10-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Anton Koolhaasstraat 39?

Anton Koolhaasstraat 39 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Zand-Oost?

De wijk Het Zand-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Zand-Oost?

Vanuit Anton Koolhaasstraat 39 in Het Zand-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.