Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Inhoud
- 431 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 5
Vuurvlindersingel 92 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 126 m², een perceel van 149 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €593.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Vuurvlindersingel 92
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
1.1 kmSnelweg oprit
2.5 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
2.2 kmDe prijsindicatie voor Vuurvlindersingel 92 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Zand-Oost is €593.000. Dat komt neer op circa €4.706 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVuurvlindersingel 92 is een woonhuis van 126 m² in de wijk Het Zand-Oost. De buurt telt 1.647 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.299 inwoners per km².
Vuurvlindersingel 92 is een woonhuis in Het Zand-Oost, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Vuurvlindersingel 92 heeft 126 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Het perceel is 149 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Het Zand-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €593.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Vuurvlindersingel 92 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Vuurvlindersingel 92 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk Het Zand-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.860 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €593.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.
Vanuit Vuurvlindersingel 92 in Het Zand-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 2.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Vuurvlindersingel 92: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.