2-onder-1-kapwoning Burgemeester Verderlaan 8 A Utrecht

Burgemeester Verderlaan 8 A, 3544 AD Utrecht

115 m² Bouwjaar 1939 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Burgemeester Verderlaan 8 A is een 2-onder-1-kapwoning in Utrecht, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 115 m², een perceel van 315 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €527.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
115 m²
Perceeloppervlakte
315 m²
Inhoud
379 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€710.000 tot €810.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Verderlaan 8 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Verderlaan 8 A

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Utrecht

4455 Inwoners
1945 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1849 Woningvoorraad
€527.000 Gem. woningwaarde Langerak
64% Koopwoningen
5.157 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Verderlaan 8 A

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Burgemeester Verderlaan 8 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Verderlaan 8 A?

De prijsindicatie voor Burgemeester Verderlaan 8 A ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Langerak is €527.000. Dat komt neer op circa €4.583 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Verderlaan 8 A zich tot de wijk Langerak?

Burgemeester Verderlaan 8 A is een 2-onder-1-kapwoning van 115 m² in de wijk Langerak. De buurt telt 1.849 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.157 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Verderlaan 8 A?

Burgemeester Verderlaan 8 A is een 2-onder-1-kapwoning in Langerak, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Verderlaan 8 A vergeleken met de buurt?

Burgemeester Verderlaan 8 A heeft 115 m² woonoppervlakte en 379 m³ inhoud. Het perceel is 315 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Langerak ligt de gemiddelde woningwaarde op €527.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Verderlaan 8 A en wat betekent dat?

Burgemeester Verderlaan 8 A heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Burgemeester Verderlaan 8 A?

Burgemeester Verderlaan 8 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Langerak?

De wijk Langerak in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 4.455 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €527.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Langerak?

Vanuit Burgemeester Verderlaan 8 A in Langerak bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 2.1 km.