Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2003
- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Inhoud
- 360 m³
- Kamers
- 4
Eduard Künnekehof 29 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 120 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eduard Künnekehof 29
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €4.858 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEduard Künnekehof 29 is een woonhuis van 120 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².
Eduard Künnekehof 29 is een woonhuis in Terwijde-West, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Eduard Künnekehof 29 heeft 120 m² woonoppervlakte en 360 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eduard Künnekehof 29 heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.
Eduard Künnekehof 29 heeft 4 kamers.
De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Eduard Künnekehof 29 in Terwijde-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Eduard Künnekehof 29: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.6 km.