Geschakelde woning Leo Fallplantsoen 38 Utrecht

Leo Fallplantsoen 38, 3543 HH Utrecht

185 m² Bouwjaar 2004 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Leo Fallplantsoen 38 is een geschakelde woning in Utrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 185 m², een perceel van 215 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
185 m²
Perceeloppervlakte
215 m²
Inhoud
695 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€815.000 tot €915.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Leo Fallplantsoen 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leo Fallplantsoen 38

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5295 Inwoners
1975 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1907 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Terwijde-West
62% Koopwoningen
6.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Leo Fallplantsoen 38

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Leo Fallplantsoen 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Leo Fallplantsoen 38?

De prijsindicatie voor Leo Fallplantsoen 38 ligt rond €815.000 tot €915.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €3.151 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leo Fallplantsoen 38 zich tot de wijk Terwijde-West?

Leo Fallplantsoen 38 is een geschakelde woning van 185 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leo Fallplantsoen 38?

Leo Fallplantsoen 38 is een geschakelde woning in Terwijde-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Leo Fallplantsoen 38 vergeleken met de buurt?

Leo Fallplantsoen 38 heeft 185 m² woonoppervlakte en 695 m³ inhoud. Het perceel is 215 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leo Fallplantsoen 38 en wat betekent dat?

Leo Fallplantsoen 38 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-29. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leo Fallplantsoen 38?

Leo Fallplantsoen 38 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-West?

De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-West?

Vanuit Leo Fallplantsoen 38 in Terwijde-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2 km.