Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2004
- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 214 m²
Leo Fallplantsoen 22 is een woonhuis in Utrecht, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m² en een perceel van 214 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leo Fallplantsoen 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
1.7 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
2.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
1.6 kmCafé
2.7 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €3.005 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeo Fallplantsoen 22 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².
Leo Fallplantsoen 22 is een woonhuis in Terwijde-West, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Leo Fallplantsoen 22 heeft 194 m² woonoppervlakte. Het perceel is 214 m². In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.
Vanuit Leo Fallplantsoen 22 in Terwijde-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leo Fallplantsoen 22: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 2.6 km.
Recreatie nabij Terwijde-West: restaurant (1.6 km), cafe (2.7 km).
Een woningrapport voor Leo Fallplantsoen 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Terwijde-West. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2004, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.