Villa, vrijstaande woning Johann Strausslaan 1 Utrecht

Johann Strausslaan 1, 3543 HD Utrecht

229 m² Bouwjaar 2011 8 kamers 5 slaapkamers Label A+++

Johann Strausslaan 1 is een villa, vrijstaande woning in Utrecht, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m², een perceel van 740 m² en 8 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
740 m²
Inhoud
940 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.425.000 tot €1.675.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Johann Strausslaan 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johann Strausslaan 1

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
109.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
32.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
73.2%
CO₂-emissie
2.16 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.6 km
Horeca

Café

2.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Utrecht

5295 Inwoners
1975 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
1907 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Terwijde-West
62% Koopwoningen
6.030 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johann Strausslaan 1

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over Johann Strausslaan 1

Wat is de geschatte woningwaarde van Johann Strausslaan 1?

De prijsindicatie voor Johann Strausslaan 1 ligt rond €1.425.000 tot €1.675.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-West is €583.000. Dat komt neer op circa €2.546 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johann Strausslaan 1 zich tot de wijk Terwijde-West?

Johann Strausslaan 1 is een villa, vrijstaande woning van 229 m² in de wijk Terwijde-West. De buurt telt 1.907 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.030 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johann Strausslaan 1?

Johann Strausslaan 1 is een villa, vrijstaande woning in Terwijde-West, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Johann Strausslaan 1 vergeleken met de buurt?

Johann Strausslaan 1 heeft 229 m² woonoppervlakte en 940 m³ inhoud. Het perceel is 740 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Terwijde-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johann Strausslaan 1 en wat betekent dat?

Johann Strausslaan 1 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2034-08-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johann Strausslaan 1?

Johann Strausslaan 1 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-West?

De wijk Terwijde-West in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-West?

Vanuit Johann Strausslaan 1 in Terwijde-West bereik je: supermarkt op 1.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2 km.