Eengezinswoning, eindwoning John Coltranestraat 2 Utrecht

John Coltranestraat 2, 3543 GN Utrecht

179 m² Bouwjaar 2017 6 kamers 4 slaapkamers Label A

John Coltranestraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning in Utrecht, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 179 m², een perceel van 118 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €517.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
179 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
671 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
3
Indicatie vraagprijs
€645.000 tot €745.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor John Coltranestraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel John Coltranestraat 2

Tuin
Ja (27.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Utrecht

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Utrecht

5965 Inwoners
2580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
2480 Woningvoorraad
€517.000 Gem. woningwaarde Terwijde-Oost
43% Koopwoningen
10.398 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van John Coltranestraat 2

Vergelijkbare woningen in Utrecht

Veelgestelde vragen over John Coltranestraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van John Coltranestraat 2?

De prijsindicatie voor John Coltranestraat 2 ligt rond €645.000 tot €745.000. De gemiddelde woningwaarde in Terwijde-Oost is €517.000. Dat komt neer op circa €2.888 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt John Coltranestraat 2 zich tot de wijk Terwijde-Oost?

John Coltranestraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning van 179 m² in de wijk Terwijde-Oost. De buurt telt 2.480 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.398 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op John Coltranestraat 2?

John Coltranestraat 2 is een eengezinswoning, eindwoning in Terwijde-Oost, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is John Coltranestraat 2 vergeleken met de buurt?

John Coltranestraat 2 heeft 179 m² woonoppervlakte en 671 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Terwijde-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €517.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van John Coltranestraat 2 en wat betekent dat?

John Coltranestraat 2 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-03-05. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van John Coltranestraat 2?

John Coltranestraat 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 3 badkamers. De tuin is 27 m².

Hoe is de woningmarkt in Terwijde-Oost?

De wijk Terwijde-Oost in Utrecht (Utrecht) kenmerkt zich door 5.965 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €517.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Terwijde-Oost?